APIE MUS

APIE MUS

UAB „Statybos montavimo darbai“ (SMD) užregistruota 1993 metais, tačiau įmonės veiklos pradžia laikoma 1967 metai, kai buvo įsteigta „Kilnojamoji statybos darbų kolona” (KSDK). Veiklos tęstinumą rodo ne tik nuo įsikūrimo toje pačioje gamybinėje bazėje įsikūrusi įmonė, bet ir vadovaujantysis inžinerinis personalas, perimtos žinios bei patirtis. Todėl galime drąsiai teigti, kad įmonės įgūdžiai ir patirtis inžinerinių sistemų montavimo srityje skaičiuojami dešimtmečiais.UAB „SMD” yra Lietuvos Aplinkos apsaugos ministerijos atestuota įmonė, galinti statyti ypatingos svarbos statinius: būsto, viešosios paskirties, pramonės, gamybos, energetikos, ūkinės veiklos grupėms.

UAB „Statybos montavimo darbai“ specifika – inžineriniai, statybos darbai: šildymo, vėdinimo sistemos, vidaus ir lauko vandentiekio ir nuotekų tinklai, šių sistemų projektavimas ir montavimas. Vidaus ir lauko elektros, silpnų srovių sistemų montavimas bei projektavimas. Statybos, apdailos darbai.Įmonės specialistai, projektuodami ir atlikdami darbus, orientuojasi tik į aukštą kokybę. Ją užtikrina ne tik didelė įmonės darbuotojų patirtis, bet ir naudojamos kokybiškos medžiagos bei įranga.

 

GENERALINIS RĖMĖJAS

 

„Pradėk nuo savęs“: saulės elektrinės žiemą

2012 12 22

Laidos organizatoriai apie ekologiją ir alternatyvius energijos šaltinius “Pradėk nuo savęs” apsilankė ir Ukmergėje.   Reportažą galite pamatyti čia -> http://tv.lrytas.lt/?id=13561729691354856991

           Energijai gaminti „įdarbino“ saulę

2012 12 06

Apie pirmąją saulės elektrinę Ukmergės rajone rašo Ukmergės žinios: